Вологозахищена лебідка 12V Runva EWB 18000lbs (Синтетичний трос)
- Готово до відправки
- Код: EWB18000U-SR
53 400 ₴
Лебідки серії EWB - не просто вологозахищені, вони мають герметичність за стандартом IP67.
У конструкції лебідок серії EWB застосовуються, як ущільнювальні елементи, повноцінні сальники, які на 100% захищають мотор і редуктор лебідки від попадання вологи. Навіть довготривале занурення та робота під водою не страшні лебідкам цієї серії. Лебідки серії EWB обирають постійні учасники позашляхових змагань та любителі важкого офроуду.
Використання сальників у конструкції дозволяє збільшити міжсервісний інтервал і загалом значно продовжити життя лебідки.
Технічні характеристики
- Ступінь вологозахисту IP67
- Тягове зусилля: 18000 фунтів (8165 кг)
- Мотор: постійний магніт 12В: 6.1Квт / 8.2лс;
- Передаточне число: 370:1
- Трос: синтетичний, довжина 26.5 м, діаметр 12 мм
- Розмір барабана: 88мм×214 мм
- Кріпильний розмір: 254 мм 114.3мм
- Загальні розміри (Д×Ш×В) 638 мм × 214 мм × 325 мм
- Вага нетто: 58 кг
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 8163 кг |
| Діаметр троса | 12 мм |
| Довжина троса | 26 м |
| Виробник | RUNVA |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал троса | Синтетика |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Тип редуктора | Комбінований |
- Ціна: 53 400 ₴









