Вологозахищена лебідка 12V Runva EWB 12500lbs (Сталевий трос, Ручний розпуск)
- Готово до відправки
- Код: EWB12500S
31 150 ₴
Лебідки серії EWB - не просто вологозахищені, вони мають герметичність за стандартом IP67.
У конструкції лебідок серії EWB застосовуються, як ущільнювальні елементи, повноцінні сальники, які на 100% захищають мотор і редуктор лебідки від попадання вологи. Навіть довготривале занурення та робота під водою не страшні лебідкам цієї серії. Лебідки серії EWB обирають постійні учасники позашляхових змагань та любителі важкого офроуду.
Використання сальників у конструкції дозволяє збільшити міжсервісний інтервал і загалом значно продовжити життя лебідки.
Ще одна особливість даної лебідки - блок соленоїдів кріпиться над барабаном, що дозволяє його легко перенести при встановленні лебідки як у силовому бампері, так і при потайній установці зі штатним бампером автомобіля.
Технічні характеристики:
- Тягове зусилля: 12500 фунтів (5670 кг)
- Мотор: постійний магніт 12В: 5.9 Квт/7.9лс;
- Передатне число 228:1
- Трос: сталь, діаметр 10 мм, довжина - 25м
- Розмір барабана: 63 мм 217 мм
- Кріпильний розмір: 254 мм × 114.3 мм (4-M10)
- Загальні розміри (Д×Ш×В) 601 мм × 160 мм × 254 мм
- Вага нетто: 42.9кг
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 5670 кг |
| Діаметр троса | 10 мм |
| Довжина троса | 25 м |
| Виробник | RUNVA |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Тип редуктора | Планетарний |
- Ціна: 31 150 ₴










