



Сумка для речей на запасне колесо (Сіра, 55 літрів)
- Готово до відправки
- Код: ORP-TP0242
3 800 ₴
Як бути, якщо багажника немає або він вже завантажений, або на ньому стоїть намет, або треба вкласти щось, що може знадобитися будь-якої миті і при цьому часом буває мокре та брудне, наприклад, шакли та стропи? На цей випадок чудово підійде багажна сумка.
Утилітарна та практична сумка, яка при цьому дуже симпатично виглядає, легко і швидко кріпиться на запасне колесо як звичайний чохол, фіксується ременем за блоки протектора і не злітає на жодних купинах. При компактних розмірах вона дуже містка - увійдуть і брудні чоботи, і мокрі троса, і будь-яке інше спорядження, що ображає ваше почуття прекрасного.
Багажна сумка являє собою один великий відсік по центру з вертикальним завантаженням і два бічні допоміжні відсіки з таким же типом завантаження. Зовнішня поверхня сумки виготовлена з міцного матеріалу. Мити таку сумку можна як зовні, так і усередині. Крім іншого, унизу передбачені зливні отвори для води.
Всі три відсіки мають власні клапани від дощу та бруду під якими ховається замок-блискавка. У принципі такий союз цілком витримає миття високого тиску і не пропустить воду. Якщо, звичайно, цілеспрямовано не бити під клапан протягом усього миття. Тож за збереження спорядження від вологи турбуватися не варто.
Характеристики:
- Бренд: ORPRO
- Довжина: 600 мм
- Ширина: 450 мм
- Висота: 200 мм
- Вага: 1 кг
- Об'єм: 55 літрів
- Матеріал: Oxford 1680 PU

У нашому інтернет-магазині ви можете купити не тільки такелажні сумки, але й інші надійні аксесуари. Наші консультанти знають все про товари та комплектуючі, тому дадуть відповідь на будь-які ваші запитання. Замовлення на сайті можна зробити будь-яким зручним для вас способом. Ви можете зателефонувати нашим менеджерам або оформити заявку на сайті. Будь-який товар, вибраний вами на нашому сайті, буде доставлений у найстисліші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORPRO |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Великий |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень | 4 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 55 л |
| Висота | 60 см |
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 3 800 ₴



