Лебідка для позашляховика PROwinch 8000
- Під замовлення
- Код: PW8000
Відправка з 06 квітня 202615 360 ₴
+380 (67) 210-70-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Хороший варіант для легких позашляховиків і для використання в якості переносний лебідки
Грамотно продумана конструкція усіх вузлів залишає великий запас міцності для особливо екстремальних ситуацій, а увага інженерів до дрібниць дозволяє експлуатувати лебідку не просто в різних кліматичних умовах, а й зовсім у воді і грязі, адже всі з'єднання корпусу герметичні, а роз'єми прогумовані і прикриті заглушками.
Окремо варто відзначити зовнішній короб для блоку управління лебідки. Тепер реле не потрібно ховати під капотом або в інших сухих місцях — конструктори врахували сферу застосування потужної лебідки і зробили її по-справжньому готовою до будь-яких випробувань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 3630 кг |
| Діаметр троса | 10 мм |
| Довжина троса | 25 м |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті , Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Утилітарна, Кросовер, Евакуаторна |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Привід лебідки | 12V |
| Клас захисту | 67 |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP67 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплект постачання | Лебідка з тросом, ролики, дротовий пульт керування, радіопульт, блок соленоїдів, силові дроти, установний комплект, що супроводжують документи |
| Передаточне число | 265:1 |
| Мотор | 12 вольтів, 4,8 к.с. |
| Тросоукладчик | Ролики |
| Трос | 24 м, 9 мм |
| Редуктор | 3-ступеневий, планетарний |
| Пульт керування | Дротовий (довжина 3 метри) і радіопульт |
| Гальмо | Автоматичний |
| Вага комплекту | 36 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 360 ₴



