Туристичний розкладний стільчик Fire-Maple
- Готово до відправки
- Код: DCS
1 246 ₴
Раді представити вам стілець Fire Maple Dian - мінімалістичне та компактне рішення для вашого комфорту на природі.
Стілець Fire Maple Dian має кілька особливостей, які зроблять ваш відпочинок ще приємнішим. М'яке і зносостійке оббивання забезпечить комфортне сидіння, а його компактне складання дозволяє легко брати його з собою куди завгодно: на дачу, в кемпінг, на пляж, рибалку або інші заходи на природі.
Стілець Fire Maple Dian витримує навантаження до 80 кг, що дозволяє використовувати його більшості людей.
Характеристики стільця Fire Maple Dian Campstool включають оббивку з міцної 600D оксфордської тканини, яка забезпечує комфорт і довговічність. Розміри в розкладеному вигляді становлять 34.5х30х37.5 см, а в складеному вигляді всього 50.5х34.5х2.5 см. Вага стільця всього 670 грамів, що робить його легким і зручним для перенесення.
Придбавши стілець Fire Maple Dian в нашому магазині, ви отримуєте гарантовану якість і відмінне обслуговування. Не пропустіть можливість додати комфорт і зручність до своїх пригод на природі - придбайте стілець Fire Maple Dian вже сьогодні!

У нашому інтернет-магазині ви можете купити не тільки розкладний туристичний стіл, але й інші надійні аксесуари для туризму. Наші консультанти знають все про товари та комплектуючі, тому дадуть відповідь на будь-які ваші запитання. Замовлення на сайті можна зробити будь-яким зручним для вас способом. Ви можете зателефонувати нашим менеджерам за телефоном 067-210-70-80 або оформити замовлення на сайті через кошик. Будь-який товар, вибраний вами на нашому сайті, буде доставлений у найстисліші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fire-Maple |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 0 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина стільця | 36 мм |
| Глибина стільця | 34 мм |
| Висота сидіння стільця | 44 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 44 мм |
| Вага | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Оливковий |
- Ціна: 1 246 ₴









