

Автомобільна лебідка Escape EVO 12500 IP68
- В наявності
- Код: 12500IP68
29 325 ₴
Гарний варіант для легких позашляховиків і для використання як переносної лебідки
.Добрі ущільнення, продуманий блок керування, якісні кабелю — ви не знайдете нічого подібного в лебідках цього цінового сегмента!
Серія лебідок Escape EVO — вирізняється повністю перебудовою трансмісією, набагато посилені всі елементи, порівнюючи з іншими лебідками Escape. У серії EVO використовується новітній тип фрикційного гальма, крім того, ця модель має стандарт захисту IP68.
Лебідка обладнана серійним герметичним двигуном потужністю 6 к.с./4.8 кВт, точним щіткотримачем і довгим ротором із найкращим крутним моментом. Передові, сучасні технічні рішення дають змогу ефективно працювати з лебідкою з максимальною споживаною потужністю не більш ніж 290 А за повного навантаження!
Крім того, Escape обладнав свою лебідку сталевим тросом із високоміцним осердям, який у стандартній комплектації закінчується міцним гаком із захистом. Канат намотується на міцну 4-роликову напрямну з оцинкованої сталі. Надійне фрикційне гальмо відповідає за підтримання навантаження, а міцний триступеневий планетарний редуктор із посиленої сталі забезпечить довгі роки безперебійної роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 5800 кг |
| Діаметр троса | 10 мм |
| Довжина троса | 24 м |
| Країна виробник | Польща |
| Привід лебідки | 12V |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті , Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Кросовер, Утилітарна, Евакуаторна, Легкове авто |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Клас захисту | 68 |
| Ступінь захисту, IP | IP68 |
| Виробник | Evo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплект постачання | Лебідка з тросом, ролики, пульт керування, радіопульт, блок керування, силові дроти, установний комплект, що супроводжують документи |
| Габаритні розміри | 575х170х197 мм |
| Передаточне число | 262:1 |
| Країна виробництва | Польща |
| Мотор | 12 вольтів, 6,0 л. |
| Тросоукладчик | Ролики |
| Трос | 25 м, 10 мм |
| Редуктор | 3-ступеневий, планетарний |
| Пульт керування | Дротовий (довжина 3 метри) і радіопульт |
| Гальмо | Автоматичний |
- Ціна: 29 325 ₴



