Escape Value 17000 велика лебідка призначена для встановлення на вантажівки або евакуатори, потужність понад сім тонн дасть змогу цій лебідці виконати будь-яку, навіть найважчу роботу. Неважливо, чи витягаєте ви себе з бруду або іншу машину з канави.
Міцна сталева конструкція триступеневого планетарного редуктора та потужного двигуна, з'єднаного двома стяжними шпильками з притискним пристроєм канатного ролика, призначена для найважчих робіт у найважчих умовах. Надійне автоматичне гальмо в барабані підтримує 100% навантаження й дає змогу безпечно втягувати й опускати вантаж, а з'єднувальні кабелі розміщені в спеціальній додатковій кришці. До комплекту також входить запобіжник для захисту двигуна.
Крім того, Escape обладнав свою лебідку сталевим тросом із коушем, зазвичай із надійним гаком із замком на кінці. Трос намотується через надійну роликову напрямну. За підтримання вантажу відповідає безвідмовне фрикційне гальмо, а міцна 3-ступенева планетарна передача, повністю виготовлена з зміцненої сталі, забезпечує багаторічну безперебійну роботу.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 60 кг кг |
| Габаритні розміри | 535x215x216 мм |
| Комплект постачання | Лебідка з тросом, ролики, дротовий пульт керування, радіопульт, блок соленоїдів, силові дроти, установний комплект, що супроводжують документи |
| Мотор | 12 вольтів, 6,0 л. |
| Передаточне число | 343:1 |
| Пульт керування | Дротовий (довжина 3 метри) і радіопульт |
| Редуктор | 3-ступеневий, планетарний |
| Країна виробництва | Польща |
| Гальмо | Автоматичний |
| Трос | 26 м, 11 мм |
| Тросоукладчик | Ролики |
| Тягове зусилля | 7710 кг кг |
- Ціна: 22 505 ₴



