Лебідка для позашляховика PROwinch 12000 (синтетичний трос)
- Готово до відправки
17 958 ₴
+380 (67) 210-70-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Відмінний варіант для більшості позашляховиків, легких вантажівок і техніки спеціального призначення.
Грамотно продумана конструкція усіх вузлів залишає великий запас міцності для особливо екстремальних ситуацій, а увага інженерів до дрібниць дозволяє експлуатувати лебідку не просто в різних кліматичних умовах, а й зовсім у воді і грязі, адже всі з'єднання корпусу герметичні, а роз'єми прогумовані і прикриті заглушками.
Окремо варто відзначити зовнішній короб для блоку управління лебідки. Тепер реле не потрібно ховати під капотом або в інших сухих місцях — конструктори врахували сферу застосування потужної лебідки і зробили її по-справжньому готовою до будь-яких випробувань.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага комплекту | 28,4 кг |
| Комплект постачання | Лебідка із синтетичним тросом, журавлина, дротовий пульт керування, радіопульт, блок соленоїдів, силові дроти, установний комплект |
| Мотор | 12 вольтів, 6 л. |
| Передаточне число | 265:1 |
| Пульт керування | Дротовий (довжина 3 метри) і радіопульт |
| Редуктор | 3-ступеневий, планетарний |
| Гальмо | Автоматичний |
| Трос | Синтетичний 28 м, 10 мм |
| Тросоукладчик | Жудз |
| Тягове зусилля | 5450 кг кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 958 ₴



