Зовнішній розмір: 250x140x65 мм.
Внутрішній розмір 205x100x55 мм.
Захисний кейс ORPRO призначений для транспортування крихких вантажів та делікатного обладнання, наприклад, супутникових телефонів, рацій, документів або грошей. А також будь-яких інших предметів, які не повинні постраждати за жодних обставин, наприклад, запасні підшипники, шруси або фільтри. Слід зазначити, що міцна конструкція ударостійких кейсів ORPRO легко витримує велику вагу вантажу.
Захисні кейси ORPRO виготовлені із протиударного та надзвичайно міцного пластику – його можна переїхати на автомобілі, і цінний вміст не постраждає. Кейси абсолютно герметичні і вміст кейсу гарантовано захищений від доступу пилу і вологи завдяки гумовій прокладці і кришці, що щільно закривається.
На кожному кейсі є клапан для регулювання доступу повітря, що буває необхідно при перепадах температур, всередині знаходиться кілька шарів перфорованого щільного поролону, щоб виготовити гніздо потрібної форми для обладнання.
Захисні кейси ORPRO випускаються в різних розмірах – від найменшого міні-кейсу, в якому зручно влаштувати, наприклад, аптечку, до максі-кейсу у вигляді валізи на колесах із висувною ручкою або плоских кейсів-кофрів під зброю. Це дуже розширює сферу застосування кейсів і робить комфортним як транспортування важких крихких вантажів, так і перевезення дрібної та делікатної поклажі.
У нашому інтернет-магазині ви можете не тільки купити міцні захисні кейси, але й інші надійні аксесуари. Наші консультанти знають все про товари та комплектуючі, тому дадуть відповідь на будь-які ваші запитання. Замовлення на сайті можна зробити будь-яким зручним для вас способом. Ви можете зателефонувати нашим менеджерам або оформити заявку на сайті. Будь-який товар, вибраний вами на нашому сайті, буде доставлений у найстисліші терміни.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | ORPRO |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Жорсткий |
| Глибина занурення | До 5 |
| Призначення | Для телефону, Для фотоапарата, Для документів, Для відеокамери |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній розмір | 205х100х55 мм |
| Стандарт пило-вологозахисту | IP67 |
| Зовнішній розмір | 250х140х65 мм |
| Висота | 65 см |
- Ціна: 900 ₴








