Рейковий домкрат 150см / 60" Hi-Lift Jack
- Готово до відправки
- Код: HL-604
8 722 ₴
Рейковий домкрат призначений для підйому автомобіля в умовах бездоріжжя за силові елементи кузова або колесо, також, при необхідності, можна використовувати рейковий домкрат як ручну лебідку. При користуванні домкратом потрібно не забувати про техніку безпеки та працювати з механізмом з максимальними обережностями.
Серія HL є базовою у лінійці рейкових домкратів Hi-Lift та мають кілька спрощених рішень у конструкції. Так, наприклад, основа ручки, гак і п'ята домкрата виконані зі сталі, тоді як на інших серіях вони повністю з чавуну. Проте це повноцінний Hi-Lift, що відрізняється чудовою надійністю та ремонтопридатністю.
Характеристики:
- Розмір: 152 см.
- Мінімальна висота підйому: 11 см.
- Максимальна висота підйому: 122 см.
- Робоче навантаження: 2113 кг.
- Максимальне навантаження: 3175 кг.
- Матеріал: Сталь

У нашому інтернет-магазині ви можете купити не тільки рейковий домкрат, але й інші надійні аксесуари. Наші консультанти знають все про товари та комплектуючі, тому дадуть відповідь на будь-які ваші запитання. Замовлення на сайті можна зробити будь-яким зручним для вас способом. Ви можете зателефонувати нашим менеджерам або оформити заявку на сайті. Будь-який товар, вибраний вами на нашому сайті, буде доставлений у найстисліші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hi-Lift |
| Країна виробник | США |
| Вантажопідйомність | 3175 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Рейковий |
| Висота підйому | 1260 мм |
| Висота підхоплення | 115 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 14.2 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1500 мм |
- Ціна: 8 722 ₴











