Намет на дах автомобіля є класичною моделлю, перевіреною десятиліттями та безліччю автоподорожей. Вона ідеально підходить для ночівлі двох дорослих та двох дітей. Навіть якщо ви ніколи не використовували такий тип наметів, ви зможете оцінити його численні переваги.
Автонамет на дах не займає місце в багажнику, оскільки легко кріпиться на дах будь-якого автомобіля, чи то седан чи позашляховик. Ночівля "на висоті" захистить вас від змій та комах, які не зможуть потривожити ваш сон. Ваше спальне місце завжди готове: у наметі можна заздалегідь розмістити пару спальників, ковдри, подушки та інше приладдя, яке чекатиме на вас, поки намет складений у транспортному стані.
Вікна з москітними сітками та захисними шторками, розташовані по чотирьох сторонах намету, забезпечать відмінну вентиляцію у спеку та захист від дощу при закритих шторах. Усередині автонамету є кишені для необхідних дрібниць.
Розкласти автомобільний намет із транспортного стану в кемпінгове можна за лічені хвилини, що особливо актуально у разі дощу або після стомлюючого дня у дорозі. Встановлення звичайного намету займе набагато більше часу, до того ж розміщення на мокрій траві або землі може бути неприємним.
Єдине, що потрібно враховувати перед встановленням автонамету, це максимально горизонтальне вирівнювання автомобіля. Це можна зробити за допомогою спеціальних підкладок під колеса або підручних засобів, таких як велике каміння. Скласти намет назад у транспортний стан можна навіть швидше, ніж розкласти.
І найголовніше, всі операції з розкладання та складання намету можна виконати навіть самотужки.
Характеристики:
- Тип намету: м'який верх з твердою підлогою, з навісом над входом
- Місткість: 2 дорослі особи.
- Тип відкриття: "книга", розкладний.
- Колір верхнього тенту: Коричневий
- Колір основного тенту: Бежевий
- Розмір у складеному вигляді (ДхШхВ): 120х240х30 см.
- Розмір спального місця: 240х140 см.
- Матеріал захисного транспортного чохла: PVC із захистом від ультрафіолету.
- Матеріал намету тенту: Oxford 420 RipStop PU (з водовідштовхувальним просоченням)
- Матеріал основи намету: Алюміній
- Антимоскітні сітки: На всіх вікнах та дверях
- Матрац: Поролон підвищеної щільності у текстильному чохлі, товщина 6 см.
- Сходи: Алюмінієва, телескопічна (до 150 кг)
- Кріплення намету: На багажні поперечки.
- Сумки для взуття: Так
- Кріплення для монтажу: Так.
- Вага: 58 кг.

Вигідна пропозиція щодо товарів для автотуризму та підготовки позашляховиків від OFFROADER: купити Автомобільний намет на дах ORPRO Camping за привабливою ціною. Швидка доставка по Україні.
Намет на дах автомобіля ORPRO Camping, пісочний тент: опис, фото, відео, характеристики, умови доставки та покупки оптом та в роздріб, відгуки покупців. Великий каталог Намети на дах автомобіля на офіційному сайті інтернет-магазину для позашляховиків Offroader.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORPRO |
| Країна виробник | Україна |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 0 |
| Кількість кімнат | 0 |
| Вікна вентиляції | 4 |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість відтяжок | 2 |
| Особливості намету/тенту | Вентиляційні вікна, Штормові відтяжки, Антимоскітна сітка, Водовідштовхувальне просочення |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Дуги | |
| Кількість дуг | 3 |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 240 см |
| Ширина | 140 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 140 см |
| Ширина в упаковке | 120 см |
| Висота в упаковці | 30 см |
- Ціна: 59 000 ₴












