


Універсальна сумка ORPRO 550х250х200мм (Синя, Oxford 600)
- Готово до відправки
- Код: ORP-TP0041
700 ₴
Універсальна сумка виготовлена зі щільної тканини "Оксфорд" (100% поліестер) з ПВХ (PVC) покриттям зі зворотного боку.
ПВХ (полівінілхлорид) — щільне гумове покриття, забезпечує повну водонепроникність тканини. Має низьке тепло та електропровідність, високу вогнестійкість, стійкість до багатьох хімічних реагентів.
Сумка чудово підійде для ергономічного розміщення такелажного приладдя, наприклад: строп и шаклів. Це дуже розумне рішення, що захищає салон авто від зайвого бруду та дає змогу не шукати необхідні аксесуари, розкидані по всьому багажнику. Крім того, сумка ORPRO обладнана двома внутрішніми кишенями для дрібніших аксесуарів.
Як альтернатива, сумку цього розміру можна використовувати для перевезення особистих речей, які потрібно буде взяти із собою на риболовлю, полювання або в експедицію. Додаткові ручки, пришиті з боків сумки, дають змогу легко та швидко діставати її з багажника, навіть якщо вона завалена іншими речами.
Купити Універсальну сумку ORPRO за вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазині OFFROADER. Величезний асортимент. Оплата за готівку та безнадійний розрахунок. Доставка по всій Україні.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 25 см |
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 20 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 3 |
| Форма | Прямокутна |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Колір | Синій |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
- Ціна: 700 ₴



