Універсальна сумка 450х200х200мм (Койот)
- Готово до відправки
- Код: ORP-TP0040
450 ₴
Універсальна сумка виконана з щільної тканини "Оксфорд" (100% поліестер) з ПВХ (PVC) покриттям зі зворотного боку.
ПВХ (полівінілхлорид) - щільне прогумоване покриття, що забезпечує повну водонепроникність тканини. Володіє низькою тепло-і електропровідністю, високою вогнестійкістю, стійкістю до багатьох хімічних реагентів.
Сумка відмінно підійде для ергономічного розміщення такелажних приладдя, наприклад: строп і шаклов. Це дуже розумне рішення, що захищає салон авто від зайвої бруду і дозволяє не шукати необхідні аксесуари, розкидані по всьому багажнику. Крім того, сумка ORPRO оснащена двома внутрішніми кишенями для більш дрібних аксесуарів.
В якості альтернативи, сумку даного розміру можна використовувати для перевезення особистих речей, які потрібно взяти з собою на риболовлю, полювання або в експедицію. Додаткові ручки, пришиті з боків сумки, дозволяють легко і швидко діставати її з багажника, навіть якщо вона завалена іншими речами.
Купити Універсальну сумку ORPRO за вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазині OFFROADER. Величезний асортимент. Оплата за готівковий і безготівковий розрахунок. Доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORPRO |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | ПВХ |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Бежевий |
| Кількість відділень | 3 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Розміри | |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 20 см |
- Ціна: 450 ₴








