Наручний розмір: 235х190х110 мм.
Внутрішній розмір: 220 x150 x90 мм.
Захисний кейс ORPRO призначено для транспортування делікатних вантажів та делікатного обладнання, як - от супутникових телефонів, рацій, фотографій, відеотехніки та електроніки. Крім того, будь - які предмети, які не повинні страждати за будь - яких обставин, наприклад запасні підшипники, шруси чи фільтри. Слід зазначити, що чудова конструкція ударнопровідних кейс ORPRO легко витримувати велику вагу вантажу.
Захисні кейси ORPRO Вони виготовлені з протиударного й надзвичайно міцного пластику — їх можна перевезти автомобілем, і цінні склади не постраждають. Кейси абсолютно герметичні і вміст кейсу захищено від доступу пилу і вологи завдяки гумовій прокладці та щільно закриваленій кришці.
На кожному кейсі є клапан для регулювання доступу повітря, що може бути необхідним при перепаді температури, всередині знаходиться кілька шарів щільного перфорованого поролуну, щоб виготовити гніздо потрібної форми для обладнання.
Захисні кейси ORPRO Випускається в різних розмірах - від маленького міні-кейса, в якому зручно влаштувати, наприклад, аптечку, до максійса у вигляді валізи на колесах з видовженою ручкою або плоских кейс-кофрів під зброю. Це дуже розширює сферу застосування кейсів і робить комфортним як транспортування важких крихких вантажів, так і перевезення дрібної і делікатної комори.
У нашому інтернет-магазині ви можете не тільки купити міцні захисні кейси, але й інші надійні аксесуари. Наші консультанти знають все про товари та комплектуючі, тому дадуть відповідь на будь-які ваші запитання. Замовлення на сайті можна зробити будь-яким зручним для вас способом. Ви можете зателефонувати нашим менеджерам або оформити заявку на сайті. Будь-який товар, вибраний вами на нашому сайті, буде доставлений у найстисліші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORPRO |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній розмір | 220х150х90 мм |
| Стандарт пило-вологозахисту | IP67 |
| Зовнішній розмір | 235х190х110 мм |
| Товщина | 3 мм |
- Ціна: 900 ₴











