Автомобільна маркіза (тент) 2.5 на 2.5 метри з кімнатою та LED підсвіткою
- Готово до відправки
- Код: ORP-AD2405
27 500 ₴
Автомобільна маркіза жорстко кріпиться до автомобіля (верхнього багажника, рейлінгів або водостоку), зручно і швидко розвертається в похідне положення. Відмінно захищає від прямих сонячних променів чи атмосферних опадів. У транспортному положенні маркіза упакована в міцний чохол із ПВХ матеріалу, що надійно захищає її від пошкоджень або забруднень.
Розмір у робочому стані: 2.5 метри по довгій стороні та 2.5 метри по вильоту. Такий тент дозволяє з комфортом розмістити поряд із автомобілем двох людей.
Комплект стінок для автомобільної маркізи з вікнами та дверима значно підвищить ваш рівень комфорту на природі. Стінки дають додатковий захист від вітру та дощу та дозволяють організувати повноцінний "тамбур" поряд з машиною. На відпочинку під час багатоденних стоянок подібна опція буде незамінною при організації душових процедур, як повноцінний захист від вітру та сторонніх поглядів. У жарку пору року завдяки наявним вікнам можна ефективно організувати провітрювання, при цьому наявність москітних сіток на вікнах і дверях не дозволить комахам дошкуляти вам на відпочинку.
Посередині маркізи, з внутрішньої сторони інтегровано лід-підсвічування. Працює від USB роз'єму в авто, або ж від павербанку. За допомогою контролера можна регулювати рівень яскравості.
У комплект входять високоміцні сталеві кілочки, за допомогою яких нижня частина кімнати та стінка маркізи розтягується та фіксується у ґрунті. Самі стінки для маркізи кріпляться до алюмінієвого каркасу маркізи з використанням блискавок та липучок.
Весь процес установки маркізи та стінок до неї займає не більше 10 хвилин і під силу навіть одній людині завдяки легкій та продуманій системі кріплень. Для зберігання та транспортування стінок, в комплекті поставляється зручна сумка з ручками на липучці.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити не тільки Автомобільну маркізу (тент) з кімнатою та лед підсвіткою та бічною стінкою, але й інші надійні аксесуари. Наші консультанти знають все про товари та комплектуючі, тому дадуть відповідь на будь-які ваші запитання. Замовлення на сайті можна зробити будь-яким зручним для вас способом. Ви можете зателефонувати нашим менеджерам або оформити заявку на сайті. Будь-який товар, вибраний вами на нашому сайті, буде доставлений у найстисліші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 12 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 250 м |
| Довжина | 250 м |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Стан | Нове |
| Висота | 200 см |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Водостійкість тенту | 280 мм вод. ст. |
| Вікова вентиляція | 1 |
| Каркас намету/тенту | Зовнішній |
| Довжина в пакованні | 250 см |
| Висота в пакованні | 15 см |
| Ширина в пакованні | 15 см |
| Кількість відтяжок | 8 |
| Особливості намету/тенту | Навіс, Тамбур, Вентиляційні вікна, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Водовідштовхувальне просочення, Штормові відтяжки, Антимоскітна сітка |
| Матеріал тенту | Полиэстер |
| Призначення | Кемпінгові |
| Мінімальна вага | 12 кг |
| Матеріал | ПВХ |
- Ціна: 27 500 ₴












