Лебідка для квадроцикла Dragon Winch Maverick 3500 lbs
- Готово до відправки
- Код: DWM3500ST
7 488 ₴
Лебідка для квадроциклів електрична DWM 3500 ST – найбільш функціональна модель серії ST. Такі лебідки для квадроциклів при комплектації електромотором всього в 0,9 л.с. працюють від акумулятора з напругою 12В і мають збільшений у порівнянні з більш простими аналогами тяговим зусиллям. На першому витку воно значно перевищує 1 тонну (1588 кг) при швидкості змотування троса 0,8 м/хв. Для компактного та легкого агрегату це більш ніж суттєва перевага у сегменті обладнання такого класу. Барабанна конструкція незважаючи на неповну герметичність корпусу надійно захищена високоякісними сальниками та ущільнювачами. Навіть у негоду у відсік електромотора та редуктора не потрапить ні волога, ні бруд. Це ідеальне рішення для спортсменів та любителів їзди по пересіченій місцевості.
У комплект входять:
- Трос
- Гачок
- Блок керування
- Роликові напрямні
- Пульт дистанційного керування
- Радіо пульт
- Гвинти кріплення
- Монтажна плита
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dragon Winch |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина троса | 15 м |
| Тягове зусилля | 1588 кг |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Снігохідна, Спортивна, Квадроцикл |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Привід лебідки | 12V |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Лебідки | |
| Комплект постачання | супровідні документи, установчий комплект, дроти, блок соленоїдів, Провідний пульт управління з кріпленням на кермо, Лебідка з тросом, радіо пульт, ролики |
| Габаритні розміри | 285x103x105 мм |
- Ціна: 7 488 ₴











