
Автомобільна лебідка Kangaroowinch K 13000 lbs (Синтетичний трос)
- Готово до відправки
- Код: K13000SR-12V
26 500 ₴
Корпус пристрою герметичний, що перешкоджає попаданню вологи всередину механізму. На барабані встановлені напрямні ролики для троса, що дозволяє намотувати трос по всій довжині. Керувати механізмом можна за допомогою кабельного пульта, або підключити бездротовий.
Електрична лебідка Kangaroowinch K13000 12V із синтетичним тросом K13000SR-12V виготовлена з високоміцних матеріалів, що гарантує надійну та високоефективну роботу пристрою протягом багатьох років.
Лебідка Kangaroowinch K13000 12V із синтетичним тросом K13000SR-12V (підходить для автомобілів та евакуаторів)
У комплект з лебідкою входить:
- синтетичний трос із гаком.
- Алюмінієвий клюз.
- Дротове управління.
- Бездротове керування.
- кріпильні гвинти.
- Кабельні.
- Коробка з реле.
- Інструкція з експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwinch |
| Країна виробник | Польща |
| Функціональне призначення | Кросовер, Снігохідна, Спортивна, Евакуаторна, Квадроцикл, Легкове авто |
| Напруга | 12 В |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Матеріал троса | Синтетика |
| Стан | Новий |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті , Трос синтетичний |
| Тягове зусилля | 5907 кг |
| Діаметр троса | 10 мм |
| Довжина троса | 28 м |
| Привід лебідки | 12V |
| Інтегроване управління | Так |
| Лебідки | |
| Габаритні розміри | 546x160x218 мм |
- Ціна: 26 500 ₴



