


Автомобільна лебідка Kangaroowinch K 12000 lbs (Синтетичний трос)
- Готово до відправки
- Код: K12000SR-12V
24 850 ₴
Корпус пристрою герметичний, що перешкоджає попаданню вологи всередину механізму. На барабані встановлені напрямні ролики для троса, що дозволяє намотувати трос по всій довжині. Керувати механізмом можна за допомогою кабельного пульта, або підключити бездротовий.
Електрична лебідка Kangaroowinch K12000SR-12V із синтетичним тросом виготовлена з високоміцних матеріалів, що гарантує надійну та високоефективну роботу пристрою протягом багатьох років.
Лебідка електрична Kangaroowinch K12000SR-12V із синтетичним тросом (підходить для автомобілів та евакуаторів)
У комплект з лебідкою входить:
- синтетичний трос з гаком,
- алюмінієвий клюз,
- Дротове управління,
- бездротове керування,
- кріпильні гвинти,
- кабелі,
- коробка з реле,
- Інструкція з експлуатації,
- Гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwinch |
| Країна виробник | Польща |
| Функціональне призначення | Кросовер, Снігохідна, Спортивна, Евакуаторна, Квадроцикл, Легкове авто |
| Напруга | 12 В |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Матеріал троса | Синтетика |
| Стан | Новий |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті , Трос синтетичний |
| Тягове зусилля | 5443 кг |
| Діаметр троса | 10 мм |
| Довжина троса | 28 м |
| Привід лебідки | 12V |
| Інтегроване управління | Так |
| Лебідки | |
| Габаритні розміри | 546x160x218 мм |
- Ціна: 24 850 ₴



