


Лебідка автомобільна Kangaroowinch K 8000 lbs 12V із синтетичним тросом
- Готово до відправки
- Код: K8000SR-12V
19 375 ₴
Лебідка автомобільна електрична Kangaroowinch K8000 12V із синтетичним тросом K8000SR-12V - важливий елемент підготовки автомобіля для бездоріжжя. Раніше автолебідки встановлювалися тільки на спецтранспорті, тепер кожен автолюбитель може поставити автолебідку на свій позашляховик.
Таке обладнання необхідне для ефективного витягування автомобіля з бруду, болота, пісків, снігових кучугур або на пересіченій місцевості зі складним рельєфом. Електрична лебідка Kangaroowinch K8000 12V з синтетичним тросом K8000SR-12V підключається безпосередньо до акумулятора автомобіля, що дозволяє використовувати її навіть при заглушеному двигуні.
Особливості конструкції лебідки Kangaroowinch K8000 12V із синтетичним тросом K8000SR-12V:
Корпус пристрою герметичний, що перешкоджає попаданню вологи всередину механізму. На барабані встановлені напрямні ролики для троса, що дозволяє намотувати трос по всій довжині. Керувати механізмом можна за допомогою кабельного пульта, або підключити бездротовий.
Автомобільна лебідка Kangaroowinch K8000 12V із синтетичним тросом K8000SR-12V виготовлена з високоміцних матеріалів, що гарантує надійну та високоефективну роботу пристрою протягом багатьох років.
Автомобільна лебідка Kangaroowinch K8000 12V з синтетичним тросом
У комплект з лебідкою входить:
- синтетичний трос з коушем, гаком та ручкою;
- алюмінієвий клюз;
- Дротове управління;
- бездротове керування;
- кріпильні гвинти;
- Кабельні;
- Коробка з реле;
- Інструкція з експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwinch |
| Країна виробник | Польща |
| Функціональне призначення | Кросовер, Снігохідна, Спортивна, Евакуаторна, Квадроцикл, Легкове авто |
| Напруга | 12 В |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Матеріал троса | Синтетика |
| Стан | Новий |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті , Трос синтетичний |
| Тягове зусилля | 3630 кг |
| Діаметр троса | 8 мм |
| Довжина троса | 15 м |
| Привід лебідки | 12V |
| Інтегроване управління | Так |
| Лебідки | |
| Габаритні розміри | 380x115x190 мм |
- Ціна: 19 375 ₴



