


Автомобільна лебідка Kangaroowinch K 6000 lbs (Синтетичним тросом)
- Готово до відправки
- Код: K6000SR-STB
14 263 ₴
Придбання лебідки для квадроцикла Kangaroowinch K6000-STB з бездротовим керуванням – корисне вкладення для кожного власника ATV техніки. Лебідки на квадроцикл ATV призначені спеціально для швидкого та якісного витягування квадриків та снігоходів із бруду або снігових заметів.
Вони розраховані на порівняно невелику вагу такої техніки, відповідно важать менше за стандартні автомобільні, що робить транспортування такого пристрою досить зручним.
Така лебідка компактна і може використовуватися не тільки для квадроциклів АТВ, але і для проведення нескладних робіт у побуті – перетягнути важкі деталі в гаражі, затягнути човен на причепі і т.д.
Не варто пояснювати, що лебідка на снігохід – це не розкіш, а потреба. Так як час витягування взимку критично важливий для кожного автовласника. Купуючи лебідку Kangaroowinch K6000-STB з бездротовим керуванням для квадроцикла ви купуєте надійного помічника, який прослужить вам роки.
У комплект входять:
- Професійна лебідка K6000.
- роликова напрямна.
- Універсальна монтажна плата.
- Управління по кабелю.
- трос з гаком.
- Необхідні кабелі.
- кріпильні гвинти.
- Інструкція з експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwinch |
| Країна виробник | Польща |
| Функціональне призначення | Кросовер, Снігохідна, Спортивна, Евакуаторна, Квадроцикл, Легкове авто |
| Напруга | 12 В |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Матеріал троса | Синтетика |
| Стан | Новий |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті , Трос синтетичний |
| Тягове зусилля | 2720 кг |
| Діаметр троса | 6.4 мм |
| Довжина троса | 16.8 м |
| Привід лебідки | 12V |
| Інтегроване управління | Так |
| Лебідки | |
| Габаритні розміри | 380x115x190 мм |
- Ціна: 14 263 ₴



