Лебідка для квадроцикла Kangaroowinch K 3500 lbs (Синтетичний трос)
- Готово до відправки
- Код: K3500SR
9 250 ₴
Придбання лебідки для квадроцикла Kangaroowinch K3500SR з синтетичним тросом і бездротовим управлінням - корисне вкладення для кожного власника ATV техніки. Лебідки на квадроцикл ATV призначені спеціально для швидкого та якісного витягування квадриків та снігоходів із бруду або снігових заметів.
Вони розраховані на порівняно невелику вагу такої техніки, відповідно важать менше за стандартні автомобільні, що робить транспортування такого пристрою досить зручним.
Така лебідка компактна і може використовуватися не тільки для квадроциклів АТВ, але і для проведення нескладних робіт у побуті – перетягнути важкі деталі в гаражі, затягнути човен на причепі і т.д.
Не варто пояснювати, що лебідка на снігохід – це не розкіш, а потреба. Так як час витягування взимку критично важливий для кожного автовласника. Купуючи лебідку Kangaroowinch K3500SR з синтетичним тросом і бездротовим керуванням для квадроцикла ви купуєте надійного помічника, який прослужить вам роки.
У комплект входять:
- синтетичний трос із гаком.
- Алюмінієвий клюз.
- Дротове управління.
- Бездротове керування.
- водонепроникне реле.
- Монтажна плита.
- кріпильні гвинти.
- Кабельні.
- керівництво користувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwinch |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр троса | 5 мм |
| Довжина троса | 13 м |
| Тягове зусилля | 1588 кг |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті , Трос синтетичний |
| Функціональне призначення | Снігохідна, Спортивна, Квадроцикл |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Привід лебідки | 12V |
| Матеріал троса | Синтетика |
| Стан | Новий |
| Лебідки | |
| Габаритні розміри | 310x115x120 мм |
- Ціна: 9 250 ₴









