
Лебідка для квадроцикла Kangaroowinch K 3000 lbs
- Готово до відправки
- Код: K3000
6 513 ₴
+380 (67) 210-70-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Kangaroowinch K3000 ідеально підходить для багатьох поїздок. Він має герметичний двигун з безпрецедентним класом 3 к.с. і 1-ступінчасту планетарну передачу з передатним ставленням 153:1, завдяки чому його тягове зусилля перевищує 1361 кг, гальмо в барабані автоматичне. Сталевий канат 4,8 мм х 13 м. Лебідка характеризується високою якістю та надійністю, тому стане відмінним вибором.
Стандартний комплект з лебідкою включає:
- сталевий трос із гаком;
- роликова напрямна;
- Кабельне управління;
- бездротове керування;
- водонепроникне реле;
- монтажна плата;
- кріпильні гвинти;
- силові кабелі;
- керівництво користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwinch |
| Країна виробник | Польща |
| Функціональне призначення | Снігохідна, Спортивна, Квадроцикл |
| Напруга | 12 В |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті , Трос сталевий |
| Тягове зусилля | 1361 кг |
| Діаметр троса | 4.5 мм |
| Довжина троса | 13 м |
| Привід лебідки | 12V |
| Інтегроване управління | Так |
| Лебідки | |
| Габаритні розміри | 338х123х118 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 513 ₴



