Придбання лебідки для квадроцикла Kangaroowinch K2000 12V – корисне вкладення для кожного власника ATV техніки. Лебідки на квадроцикл ATV призначені спеціально для швидкого та якісного витягування квадриків та снігоходів із бруду або снігових заметів.
Вони розраховані на порівняно невелику вагу такої техніки, відповідно важать менше за стандартні автомобільні, що робить транспортування такого пристрою досить зручним.
Така лебідка компактна, і може використовуватися не тільки для АТВ квадроциклів, а й для проведення нескладних робіт у побуті – перетягнути важкі деталі у гаражі, затягнути човен на причепі тощо.
Не варто пояснювати, що лебідка на снігохід – це не розкіш, а потреба. Так як час витягування взимку критично важливий для кожного автовласника. Купуючи лебідку Kangaroowinch K2000 12V для квадроцикла ви купуєте надійного помічника, який прослужить вам роки.
У комплект входять:
- лебідка K2000 зі сталевим дротом.
- роликова напрямна.
- Міцний, зручний пульт на кабелі.
- гачок.
- Необхідні кабелі.
- кріпильні гвинти.
- Інструкція з експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwinch |
| Країна виробник | Польща |
| Функціональне призначення | Снігохідна, Спортивна, Квадроцикл |
| Напруга | 12 В |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий |
| Тягове зусилля | 907 кг |
| Діаметр троса | 4 мм |
| Довжина троса | 15 м |
| Привід лебідки | 12V |
| Інтегроване управління | Так |
| Лебідки | |
| Габаритні розміри | 285x105x105 мм |
- Ціна: 4 125 ₴






