
Лебідка електрична ComeUp Seal Gen2 16,5
- В наявності
- Код: 295615
91 893 ₴
+380 (67) 210-70-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
|
Тягове зусилля |
7484 кг |
Потужна електрична лебідка важкого класу.
Застосовується на дуже важких позашляховиках, евакуаторах, вантажних автомобілів і спецтехніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 7000 кг |
| Діаметр троса | 11 мм |
| Довжина троса | 27 м |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Кросовер, Снігохідна, Спортивна, Евакуаторна, Утилітарна, Квадроцикл, Легкове авто |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Виробник | GEN |
| Лебідки | |
| Комплект | Лебідка з тросом, ролики, пульт управління, блок управління, силові дроти, інсталяційний комплект, супроводжуючі документи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 893 ₴



