
Лебідка для позашляховика ComeUp DV-15 12V
- В наявності
- Код: 857326
65 638 ₴
+380 (67) 210-70-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості:
- Лебідка обладнана герметичним мотором з високим крутним моментом і великою лінійною швидкістю.
- Надійний і довговічний 3-х ступінчастий планетарний редуктор.
- Мощный, запатентованный в США, Германии, Великобритании и Франции, конический тормоз, с легкостью удерживает полную нагрузку и прост в обслуживании.
- Прочный, герметичный корпус контактора обеспечивает его звуко- и гидроизоляцию
- Т-образная эргономичная рукоять для свободного разматывания троса (T-ручка перемещенная лишь легким поднятием-и-поворотом освобождает вращающуюся кольцевую шестерню для быстрого разматывания троса. Она может быть зафиксирована в любом из 9 положений — шаг поворота 40 градусов, что дает возможность использовать бамперы различных конструкций.)
- Лебідка обладнана температурним датчиком і світлодіодним індикатором перегріву.
- Ідеальна лебідка для важкого позашляховика!
Комплектація:
- Знімний блок управління
- Пульт ДУ, довжина кабеля 5м
- Сталевий трос з гаком
- Роликові напрямні
- Кабелі живлення 1.8 м
- Ремінець
Розміри:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 6840 кг |
| Діаметр троса | 11 мм |
| Довжина троса | 27 м |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Кросовер, Снігохідна, Спортивна, Евакуаторна, Утилітарна, Квадроцикл, Легкове авто |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Лебідки | |
| Виробник | Come Up |
| Комплект | Лебідка з тросом, ролики, пульт управління, блок управління, силові дроти, інсталяційний комплект, супроводжуючі документи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 638 ₴



