Особливості:
- Герметичний мотор забезпечує високий крутний момент і високу швидкість намотування троса.
- Надійний і довговічний 3-х ступінчастий планетарний редуктор.
- Потужний, запатентований в США, Німеччині, Великобританії і Франції, конічний гальма, з легкістю утримує повне навантаження і простий в обслуговуванні.
- Новий герметичний корпус контактора та контакти зі сплаву з сріблом забезпечують екстремальну надійність, контактор здатний довгий час витримувати струм 400А.
- Т-образная эргономичная рукоять для свободного разматывания троса (T-ручка перемещенная лишь легким поднятием-и-поворотом освобождает вращающуюся кольцевую шестерню для быстрого разматывания троса. Она может быть зафиксирована в любом из 10 положений — шаг поворота 36°, что дает возможность использовать бамперы различных конструкций).
- Идеальная лебедка для установки на тяжелый внедорожник.
- Лебедка оснащена температурным датчиком и светодиодным индикатором перегрева.
Комплектация:
- Съемный блок управления
- Пульт ДУ, длина кабеля 5м
- Стальной трос с крюком
- Роликовые направляющие
- Кабели питания 1.8 м
- Ремінець
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 5443 кг |
| Діаметр троса | 9.5 мм |
| Довжина троса | 38.5 м |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Напруга | 24 В |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Кросовер, Снігохідна, Спортивна, Евакуаторна, Утилітарна, Квадроцикл, Легкове авто |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Лебідки | |
| Виробник | Come Up |
| Комплект | Лебідка з тросом, ролики, пульт управління, блок управління, силові дроти, інсталяційний комплект, супроводжуючі документи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 298 ₴




