Особливості:
- Герметичний мотор забезпечує високий крутний момент і високу швидкість намотування троса.
- Надійний і довговічний 3-х ступінчастий планетарний редуктор.
- Потужний, запатентований в США, Німеччині, Великобританії і Франції, конічний гальма, з легкістю утримує повне навантаження і простий в обслуговуванні.
- Новий герметичний корпус контактора та контакти зі сплаву з сріблом забезпечують екстремальну надійність, контактор здатний довгий час витримувати струм 400А.
- Т-подібна ергономічна рукоятка для вільного розмотування троса (T-ручка межа виділення після переміщення лише легким підняттям-і-поворотом звільняє обертову кільцеву шестерню для швидкого розмотування троса. Вона може бути зафіксована в будь-якому з 10 положень — крок повороту 36°, що дає можливість використовувати бампери різних конструкцій).
- Ідеальна лебідка для установки на важкий позашляховик.
- Лебідка обладнана температурним датчиком і світлодіодним індикатором перегріву.
Комплектація:
- Знімний блок управління
- Пульт ДУ, довжина кабеля 5м
- Сталевий трос з гаком
- Роликові напрямні
- Кабелі живлення 1.8 м
- Ремінець
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 5443 кг |
| Діаметр троса | 9.5 мм |
| Довжина троса | 38.5 м |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Кросовер, Снігохідна, Спортивна, Евакуаторна, Утилітарна, Квадроцикл, Легкове авто |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Лебідки | |
| Виробник | Come Up |
| Комплект | Лебідка з тросом, ролики, пульт управління, блок управління, силові дроти, інсталяційний комплект, супроводжуючі документи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 298 ₴




