Модель Seal DS-9,5 i - це оновлення моделі DS-9,5 i. Нова модель має більш потужний мотор постійного струму з послідовними обмотками, забезпечує високий крутний момент і ще велику лінійну швидкість. Надійний патентований конічний гальма, який раніше не дозволить відкотитися Вашому автомобілю тому, навіть при вийманні його в дуже круту гору. Лебідка так само оснащена більш потужним редуктором, а нові "герметичні" контактори володіють більшою надійністю.
Розрахована на установку поза автомобіля, а так само на переносні площадки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 4309 кг |
| Діаметр троса | 8.7 мм |
| Довжина троса | 30.5 м |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Кросовер, Снігохідна, Спортивна, Евакуаторна, Утилітарна, Квадроцикл, Легкове авто |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Лебідки | |
| Виробник | Come Up |
| Комплект | Лебідка з тросом, ролики, пульт управління, блок управління, силові дроти, інсталяційний комплект, супроводжуючі документи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 165 ₴





