

Лебідка електрична ComeUp Cap 9.0 s (синтетичний трос)
- В наявності
- Код: 859312
45 390 ₴
+380 (67) 210-70-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ComeUp Cap 9.0 s - новітня лебідка для автоспорту. Вона відрізняється компактними розмірами, невеликою вагою і тяговим зусиллям, як у перевіреній часом DV-9, в 4082 кг. Герметичний корпус забезпечує максимальну надійність навіть при повному зануренні у воду. Завдяки контактам із сплаву з сріблом, контактор витримує струм до 400 А на протязі довгого часу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 4082 кг |
| Діаметр троса | 10 мм |
| Довжина троса | 15 м |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал троса | Синтетика |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Трос синтетичний |
| Функціональне призначення | Кросовер, Снігохідна, Спортивна, Евакуаторна, Утилітарна, Квадроцикл, Легкове авто |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Лебідки | |
| Виробник | Come Up |
| Комплект | Лебідка з тросом, клюз, пульт управління, блок управління, силові дроти, інсталяційний комплект, супроводжуючі документи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 390 ₴



