Утилітарна електрична лебідка з тяговим зусилля 2722 кг, встановлюється на легкі джипи і UTV, а так само чудово підходить як швидко лебідки. Ідеальна в якості «страхувальної» лебідки (полювання, риболовля) для автомобілів вагою до 2 тонн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 2722 кг |
| Діаметр троса | 7 мм |
| Довжина троса | 24.4 м |
| Виробник | Suzuki |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Трос синтетичний |
| Функціональне призначення | Снігохідна, Спортивна, Квадроцикл |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Лебідки | |
| Комплект | Лебідка з тросом, ролики, пульт управління, блок управління, силові дроти, інсталяційний комплект, супроводжуючі документи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 155 ₴




