- Легка і компактна лебідка, відмінно підійде для трейлера, ATV або снігохода
- Ефективний двигун з низьким енергоспоживанням
- Надійний і довговічний 3-х ступінчастий планетарний редуктор повністю виготовлений з металу
- Легка вільна розмотування троса
- Механічний і динамічний гальмо для надійного гальмування барабана
- Новий герметичний корпус контактора забезпечують екстремальну надійність, контактор здатний довгий час витримувати струми великих величин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 1814 кг |
| Діаметр троса | 5.5 мм |
| Довжина троса | 15.2 м |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Снігохідна, Спортивна, Квадроцикл |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Виробник | CUB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 803 ₴






