Лебідка для евакуатора Dragon Winch Truck 16000 lbs
- Готово до відправки
- Код: DWT16000HD
34 250 ₴
+380 (67) 210-70-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лебідка електрична на евакуатор DWT 16000 HD має стандартну конструкцію для комплектації будь-якої моделі спецтранспорту. Електричний двигун потужністю 7,8 л. за умови підключення до напруги 12В або 24В розвиває тягове зусилля на першому витку більше 7 тонн – 7620 кг. Швидкість змотування троса варіюється від 1,1 до 5,5 хвилин при максимальному та нульовому навантаженні. Виріб комплектується металевими або синтетичним тросом із високоякісного кевларового волокна. Переваги тросу з металу – у більшій надійності та довговічності, синтетичного – у підвищеній безпеці експлуатації. Управління здійснюється дистанційно за допомогою пульта, що дуже зручно.
У комплект входять:
- Металевий або синтетичний трос;
- Гачок;
- Блок керування;
- Роликові напрямні;
- Пульт керування
- Радіо-пульт;
- Гвинти кріплення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dragon Winch |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина троса | 28 м |
| Тягове зусилля | 7000 кг |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті , Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Евакуаторна |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Привід лебідки | 12V |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Лебідки | |
| Габаритні розміри | 560x195x250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 250 ₴









