Лебідка автомобільна Dragon Winch Highlander 15000 lbs
- В наявності
- Код: DWH15000HD
39 963 ₴
Лебідка автомобільна електрична DWH 15000 HD у порівнянні з аналогами має солідне тягове зусилля понад 6 тонн – 6803 кг. Цим пояснюється функціональність цієї моделі. Найчастіше цю автомобільну лебідку встановлюють на спецтехніку, а також професійні офф-роад спотсмени, . Агрегат комплектується двигуном потужністю 9 л.с. і працює при підключенні до напруги 12В і 24В. Кріпильний комплект складається з роликових напрямних та безпосередньо конекторів. Всі основні елементи конструкції виготовлені із високоякісної сталі та пофарбовані порошковими антикорозійними складами. Управління може бути дистанційним завдяки вбудованому блоку та комплектації пультом. Можливий вибір одного з 2-х різновидів тросів – металевим чи синтетичним.
У комплект входять:
- Металевий або синтетичний трос;
- Гачок;
- Блок керування;
- Роликові напрямні;
- Пульт керування
- Радіо-пульт;
- Гвинти кріплення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dragon Winch |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина троса | 28 м |
| Тягове зусилля | 6802 кг |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті , Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Кросовер, Спортивна, Евакуаторна, Утилітарна, Легкове авто |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Привід лебідки | 12V |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Лебідки | |
| Габаритні розміри | 584x170x214 мм |
- Ціна: 39 963 ₴









