Лебідка автомобільна Dragon Winch Maverick 13000 lbs
- Готово до відправки
- Код: DWM13000HD
22 800 ₴
+380 (67) 210-70-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лебідка автомобільна електрична DWM 13000 HD – одна з найпотужніших моделей у нашому асортименті. Тягове зусилля цього компактного пристрою на першому витку становить трохи менше 6 тонн (5897 кг). Ця характеристика дозволяє застосовувати його в комплектації позашляховиків для офф-роуду, так і спецтехніки. Автомобільні лебідки цієї модифікації оснащуються електромотором 6,8 л. Автономність роботи забезпечується підключенням до акумулятора з напругою 12В або 24В. Істотною перевагою є також швидкість змотування троса – при максимальному навантаженні вона становить 0,8 м/хв. У комплектацію включений також комплект кріплень і роликові напрямні, рекомендується встановлювати в комплексі з силовим бампером.
У комплект входять:
- Металевий або синтетичний трос;
- Гачок;
- Блок керування;
- Роликові напрямні;
- Пульт дистанційного керування
- Радіо-пульт;
- Гвинти кріплення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dragon Winch |
| Країна виробник | Польща |
| Функціональне призначення | Кросовер, Снігохідна, Спортивна, Евакуаторна, Утилітарна, Квадроцикл, Легкове авто |
| Напруга | 12 В |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті , Трос сталевий |
| Тягове зусилля | 5897 кг |
| Довжина троса | 28 м |
| Привід лебідки | 12V |
| Інтегроване управління | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 800 ₴










