Лебідка автомобільна DWH 12000 HD synthetic застосовується для комплектації позашляховиків і має значне тягове зусилля. На першому витку воно досягає 5 тонн (до 5443 кг) та забезпечується автономною роботою електромотора потужністю 9 л.с. Щоб привести пристрій у дію, достатньо підключити його до акумулятора з напругою 12В. Наявність динамічного гальма, планетарної коробки передач та системи дистанційного керування значно спрощують процес експлуатації даної моделі. Також процес самовитягування займе мінімальну кількість часу – при максимальному навантаженні швидкість змотування міцного синтетичного троса становить 2,4 м/хв. Якщо ви любите офф-роуд і подорожі, ця модифікація автомобільних лебідок - найкращий вибір.
У комплект входять:
- Синтетичний трос;
- Гачок;
- Блок керування;
- Роликові напрямні;
- Пульт керування
- Радіо-пульт;
- Гвинти кріплення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dragon Winch |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина троса | 26 м |
| Тягове зусилля | 5443 кг |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті , Трос синтетичний |
| Функціональне призначення | Кросовер, Спортивна, Евакуаторна, Утилітарна, Легкове авто |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Привід лебідки | 12V |
| Матеріал троса | Синтетика |
| Стан | Новий |
| Лебідки | |
| Габаритні розміри | 575x166x270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 907 ₴









