Лебідка автомобільна електрична DWH 12000 HD має всі необхідні якості, які цінують автомобілісти. Проста конструкція відрізняється зручністю та простотою використання. Дана модель встановлюється за допомогою роликових напрямних та кріпильного комплекту, що входять в комплектацію. Двигун потужністю 9 л. приводиться в робочий стан шляхом підключення до джерела живлення 12 або 24В, наприклад, до акумулятора авто. Тягове зусилля цієї автомобільної лебідки на першому витку становить понад 5 тонн (5443) кг, завдяки чому пристрій з легкістю витягне навіть досить габаритне застрягло авто, не кажучи вже про пні та колоди на шляху його власника. Є пульт дистанційного керування і радіо-пульт, трос може бути опціонально металевим або кевларовим.
У комплект входять:
- Металевий або синтетичний трос;
- Гачок;
- Блок керування;
- Роликові напрямні;
- Пульт дистанційного керування
- Радіо-пульт;
- Гвинти кріплення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dragon Winch |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина троса | 28 м |
| Тягове зусилля | 5443 кг |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті , Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Кросовер, Спортивна, Евакуаторна, Утилітарна, Легкове авто |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Привід лебідки | 12V |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Лебідки | |
| Габаритні розміри | 575x166x270 мм |
- Ціна: 25 543 ₴









