Лебідка для квадроцикла електрична DWH 4500 HDL крім великого тягового зусилля на першому витку, що становить більше 2 тонн (2041 кг), має масу переваг у порівнянні з аналогами. Автономність пристрою забезпечується наявністю працюючого від акумулятора 12В електромотора зі збільшеною до 1,9 л.с. потужністю. У комплексі із зубчастою коробкою передач та автоматичним гальмом це робить його одним із найкращих для легких квадроциклів. Класична барабанна конструкція цієї лебідки для ATV відрізняється також підвищеною надійністю за рахунок покращених показників герметичності. Обладнанню цього класу не страшні опади, пил і бруд, а догляд за ним простий і не потребує істотних витрат.
У комплект входять:
- Металевий трос або синтетичний трос
- Гачок
- Блок керування
- Роликові напрямні
- Установча платформа
- Радіо пульт
- Пульт керування
- Гвинти кріплення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dragon Winch |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина троса | 15 м |
| Тягове зусилля | 2041 кг |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті , Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Снігохідна, Спортивна, Квадроцикл |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Привід лебідки | 12V |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Лебідки | |
| Габаритні розміри | 378x114x120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 685 ₴









