Лебідка для квадроцикла Dragon Winch Highlander 3500 lbs (синтетичний трос)
- Готово до відправки
- Код: DWH3500HDs
16 663 ₴
Лебідка для квадроцикла DWH 3000 HD synthetic відрізняється середніми показниками потужності та відноситься до сегменту лебідок для ATV полегшеного типу. Тягове зусилля трохи перевищує 1 тонну і становить 1326 кг на першому витку. Воно забезпечується електродвигуном середньої потужності (1,6 л.с.), що працює від акумулятора при напрузі 12В. Швидкість змотування троса вражає – 2,5 м/хв. при максимальному навантаженні. Це означає, що витягнути квадроцикл, що застряг, ви зможете менше, ніж за 6 хвилин. До особливостей моделі відноситься також більш продумана конструкція. На відміну від інших лебідок для квадроциклу вона більш герметична завдяки використанню ущільнювачів останнього покоління. Це означає, що відсіки, в яких знаходяться двигун та редуктор, надійно захищені від води та бруду.
У комплект входять:
- Металевий трос або синтетичний трос
- Гачок
- Блок керування
- Роликові напрямні
- Установча платформа
- Дротовий пульт з кріпленням на кермо
- Гвинти кріплення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dragon Winch |
| Країна виробник | Польща |
| Функціональне призначення | Квадроцикл |
| Напруга | 12 В |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Матеріал троса | Синтетика |
| Стан | Новий |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті , Трос синтетичний |
| Тягове зусилля | 1588 кг |
| Довжина троса | 15 м |
| Привід лебідки | 12V |
| Інтегроване управління | Так |
| Лебідки | |
| Габаритні розміри | 347x114x120 мм |
- Ціна: 16 663 ₴










