Лебідка для квадроцикла Dragon Winch Highlander 3500 lbs
- Готово до відправки
- Код: DWH3500HD
10 200 ₴
Лебідка для квадроциклів електрична DWH 3500 HD розрахована на комплектацію легких транспортних засобів. Ця модель має всі характеристики, які цінують шанувальники офф-роуду. При невеликому габариті та вазі вона здатна буксирувати транспортні засоби вагою набагато більше 1 тонни (до 1588 кг). Електромотор потужністю 1,6 л. працює від акумулятора 12В і по праву вважається повністю автономним. Барабанна конструкція проста у використанні і надійна, в комплектацію входить автоматичне гальмо. При максимальному навантаженні (перший виток троса на барабані) швидкість намотування 15-метрового троса становить 3 м/хв. - Відмінний показник для самовитягуючих агрегатів. Особливості експлуатації продиктували необхідність додаткової герметизації цієї лебідки для ATV, яка досягається завдяки використанню високоякісних ущільнювачів.
У комплект входять:
- металевий трос або синтетичний трос
- гачок
- Блок керування
- роликові напрямні
- Установча платформа
- Провідний пульт з кріпленням на кермо
- Гвинти кріплення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dragon Winch |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина троса | 15 м |
| Тягове зусилля | 1588 кг |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Снігохідна, Спортивна, Квадроцикл |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Привід лебідки | 12V |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Лебідки | |
| Габаритні розміри | 347x114x120 мм |
- Ціна: 10 200 ₴










