Лебідка для квадроцикла Dragon Winch Maverick 2500 lbs
- Готово до відправки
- Код: DWM2500ST
5 225 ₴
Лебідка для квадроцикла електрична DWM 2500 ST має класичну барабанну конструкцію і використовується для комплектації легких ATV. Лебідки для квадроциклів цієї модифікації оснащуються автономним електромотором потужністю 0,9 л.с. та працюють від акумулятора при напрузі 12В. На першому витку тягове зусилля становить трохи більше 1 тонни - 1133 кг. Швидкість намотування троса при максимальному навантаженні – 0,8 м/хв., а це означає, що для витягування вашого ATV знадобиться близько 10 хвилин. Конструкція передбачає також наявність автоматичного гальма, що дозволяє регулювати довжину розмотування. З огляду на особливості експлуатації удосконалено корпус – його герметичність якісно перевищує аналогічний показник обладнання виробництва інших компаній.
У комплект входять:
- Трос
- Гачок
- Блок керування
- Роликові напрямні
- Пульт дистанційного керування
- Радіо пульт
- Гвинти кріплення
- Універсальна монтажна плита
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dragon Winch |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина троса | 10 м |
| Тягове зусилля | 1133 кг |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Снігохідна, Спортивна, Квадроцикл |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Привід лебідки | 12V |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Лебідки | |
| Комплект постачання | супровідні документи, установчий комплект, дроти, блок соленоїдів, Провідний пульт управління з кріпленням на кермо, Лебідка з тросом, радіо пульт, ролики |
| Габаритні розміри | 285x103x105 мм |
- Ціна: 5 225 ₴











