Лебідка для квадроцикла Dragon Winch Maverick 2000 lbs
- Під замовлення
- Код: DWM2000ST
Відправка з 15 квітня 20264 300 ₴
+380 (67) 210-70-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лебідка для квадроцикла електрична DWM 2000 ST – одна з найпростіших моделей, які застосовуються в комплектації максимально полегшених ATV. Незважаючи на відносно невелике тягове зусилля, що не перевищує 1 тонну (всього 907 кг на першому витку), вона незамінна при русі на пересіченій місцевості. На відміну від більш функціональних аналогів, вона не оснащується коробкою передач, що не могло не вплинути на ціну. Тим не менш, користуватися пристроєм дуже зручно, зокрема завдяки комплектації автоматичним гальмом. Електромотор потужністю 0,9 л. працює від акумулятора, що генерує напругу 12В. Ця модифікація лебідки для квадроциклу також по праву вважається однією з найкомпактніших і найпростіших в обслуговуванні.
У комплект входять:
- Трос
- Гачок
- Блок керування
- Дротовий пульт з кріпленням на кермо
- Гвинти кріплення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dragon Winch |
| Країна виробник | Польща |
| Функціональне призначення | Снігохідна, Спортивна, Квадроцикл |
| Напруга | 12 В |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий |
| Тягове зусилля | 907 кг |
| Діаметр троса | 4 мм |
| Довжина троса | 10 м |
| Привід лебідки | 12V |
| Інтегроване управління | Так |
| Лебідки | |
| Комплект постачання | супровідні документи, установчий комплект, дроти, блок соленоїдів, Провідний пульт управління з кріпленням на кермо, Лебідка з тросом |
| Габаритні розміри | 285x103x105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 300 ₴








