

Домкрат гідравлічний ARB JACK
- Під замовлення
- Код: 1060001
Відправка з 15 квітня 202660 075 ₴
В основі довгохідного гідравлічного домкрата ARB JACK лежить унікальна потужність гідравлічної технології. Навіть при найлегшому натисканні на ручку гідравліка набуває чинності і плавно піднімає автомобіль з кроком до 13 мм при кожному натисканні. Під час роботи чорний гумовий бампер на корпусі домкрата захищає кузов та деталі автомобіля від ризику пошкодження під час евакуації.

Легкодоступний червоний важіль забезпечує швидке та безпечне опускання автомобіля завдяки двоступінчастій швидкості спуску та запобіжному упору. Залежно від сили натискання на важіль, користувач може забезпечити повільне або швидке опускання автомобіля.

Ретельно продуманий дизайн поєднує ергономічну форму домкрата з безпечною та надійною функціональністю. Високе розташування основної робочої ручки та її поворотний кронштейн забезпечують користувачам максимальну зручність та контроль. Під час роботи вам не доведеться стояти на колінах у незручній позі посеред глибокої траншеї.
Для максимальної міцності та корозійної стійкості корпус домкрата ARB JACK виготовлений із високоміцного алюмінію класу 6061 T6, а шток із нітридної сталі, що використовується у військовій промисловості. Ці матеріали призначені для роботи в найважчих умовах і використовуються, у тому числі, і для виробництва легендарних надпотужних амортизаторів Old Man Emu BP-51. Уздовж корпусу домкрата розташовано 9 проточок, які грають роль гачків і дозволяють фіксувати автомобіль у широкому діапазоні висот підйому. Максимальна висота підйому автомобіля становить 1230 мм, а максимальна вантажопідйомність домкрата – 2000 кг.

Під час роботи, внутрішній перепускний клапан забезпечує захист від перевантаження для захисту самого домкрата ARB JACK і, що найголовніше, користувача від небезпечних наслідків раптового падіння автомобіля у разі перевищення ліміту вантажопідйомності.
Відповідно до свого універсального адаптивного характеру, домкрат ARB JACK оснащений регульованою основою, яка може повертатися на 360°. Це дозволяє вам підібрати положення, що точно відповідає профілю місцевості, і досягти міцного і стабільного з'єднання між основою і поверхнею землі.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARB |
| Країна виробник | Австралія |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 1230 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 10.5 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1430 мм |
| Домкрати | |
| Матеріал | Надміцний алюміній класу 6061 T6. Шток з итридной стали |
| Крок підйому | 13 мм |
- Ціна: 60 075 ₴



