


Лебідка автомобільна Titanium Colorado 12000 lbs (синтетичний трос)
- Готово до відправки
- Код: 1497s
24 213 ₴
Відмінний варіант для більшості позашляховиків, легких вантажівок та техніки спеціального призначення.
Грамотно продумана конструкція всіх вузлів залишає великий запас міцності для особливо екстремальних ситуацій, а увага інженерів до дрібниць дозволяє експлуатувати лебідку не просто в різних кліматичних умовах, а й зовсім у воді та бруді, адже всі з'єднання корпусу герметичні, а роз'єми прогумовані та прикриті заглушками.
Окремо варто відзначити зовнішній короб для керування лебідки. Тепер реле не потрібно ховати під капотом чи в інших сухих місцях — констуктори врахували сферу застосування потужної лебідки та зробили її по-справжньому готовою до будь-яких випробувань.
Комплект поставки: Лебідка з тросом, ролики, дротовий пульт управління, радіопульт, блок соленоїдів, силові дроти, настановний комплект, супроводжуючі документи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanium |
| Країна виробник | Польща |
| Функціональне призначення | Кросовер, Снігохідна, Спортивна, Евакуаторна, Утилітарна, Квадроцикл, Легкове авто |
| Напруга | 12 В |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Матеріал троса | Синтетика |
| Стан | Новий |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті , Трос синтетичний |
| Тягове зусилля | 5450 кг |
| Діаметр троса | 12 мм |
| Довжина троса | 24 м |
| Привід лебідки | 12V |
| Інтегроване управління | Так |
- Ціна: 24 213 ₴



