Одна з найпотужніших лебідок серії ATV – UTV, призначених для квадроциклів.
Titanium Arctica 3500lbs (1590 кг) - чудово підійде як для квадроциклістів-початківців, так і для тих хто бере участь у змаганнях.
Комплектація:
- Лебідка;
- Сталевий трос із гаком;
- Проведення;
- Реле;
- 2 пульта (провідний та дистанційний);
- Посібник користувача;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 1590 кг |
| Діаметр троса | 5 мм |
| Довжина троса | 13 м |
| Виробник | Titanium |
| Країна виробник | Польща |
| Привід лебідки | 12V |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті , Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Утилітарна, Снігохідна, Спортивна, Квадроцикл |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 163 ₴








