
Лебідка для квадроцикла Titanium ATV J8 3500 lbs
- Під замовлення
- Код: 2793
Відправка з 15 квітня 20267 088 ₴
+380 (67) 210-70-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Одна з найпотужніших лебідок із серії ATV – UTV, призначена для квадроциклів.
Titanium ATV J8 3500lbs (1590 кг) відмінна лебідка як для квадроциклістів-початківців, так і для тих хто бере участь у спортивних заходах.
В комплекті:
- Лебідка
- 2 пульти (провідний та дистанційний)
- Проведення
- Реле
- Крюк і трос
- Реле
- Посібник користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanium |
| Країна виробник | Польща |
| Функціональне призначення | Утилітарна, Снігохідна, Спортивна, Квадроцикл |
| Напруга | 12 В |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий |
| Тягове зусилля | 1590 кг |
| Діаметр троса | 5 мм |
| Довжина троса | 11 м |
| Привід лебідки | 12V |
| Інтегроване управління | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 088 ₴



