Кімната для автомобільної маркізи (тенту) 2,5х2,5м
- Готово до відправки
- Код: ORP-AD2404
14 000 ₴
Популярний варіант для тих хто любить подорожувати або часто виїжджати за місто в ліс - повноцінна кімната для маркізи розміром 2.5 на 2,5 метра, зробить з вашого бічного тенту повноцінну кімнату з вікнами і дверима, де Ви зможете розміститься під час риболовлі або на відпочинку з сім'єю і друзями, в будь-якому місці і на будь-який час.
Кімната має свій стелю, також, не мало важливим, перевагою є наявність москітних сіток на вікнах і дверях кімнати, завдяки яким Ви не будете переживати про негоду, або комах. Усередині є велика двері для доступу в салон автомобіля.
У комплект входить 8 високоміцних кілочок, за допомогою яких нижня частина кімнати розтягується і фіксується в грунті.
Весь процес установки кімнати займає не більше 5 хвилин, завдяки легкій і продуманій системі кріплень. Для транспортування кімнати, в комплекті поставляється зручна сумка на липучці, яка не займе багато місця в багажнику.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 12 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 250 м |
| Довжина | 250 м |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Стан | Нове |
| Висота | 200 см |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Водостійкість тенту | 280 мм вод. ст. |
| Вікова вентиляція | 1 |
| Каркас намету/тенту | Зовнішній |
| Кількість відтяжок | 8 |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Навіс, Тамбур, Вентиляційні вікна, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Водовідштовхувальне просочення, Штормові відтяжки |
| Матеріал тенту | Полиэстер |
| Призначення | Кемпінгові |
| Мінімальна вага | 12 кг |
- Ціна: 14 000 ₴











