Світлодіодна фара ProLight Laser Jet діаметром 120 мм і потужністю 25Вт містить в основі всього 1 світлодіод CREE, але його потужність вражає - 25Вт!
Спеціальний тип відбивача фокусує промінь за типом лазерного: вузький і далекобійний. З допомогою таких фар можлива реалізація якісного фара шукача, або ж збірка в комплексну люстру на даху або бампері авто, для максимально далекого освітлення без засвічення бічних зон перед автомобілем. Враховуючи потужність світлодіода, фара має гарну систему охолодження алюмінієвого корпусу, що захищає від перегріву при тривалому використанні.

ProLight Laser Jet відповідає стандартам якості ISO9001, E-mark, а також IP68. Продукція бренду протестована і успішно працює в діапазоні температур від -40 до +80 градусів за Цельсієм. Крім того, світлодіодна фара має роз'єм для зручного підключення до бортової мережі автомобіля, комплект нижніх кріплень з регульованим кутом нахилу і надається з офіційною гарантією ProLight – 6 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prolight |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Додаткові фари |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Потужність | 25 Вт |
| Колір | Чорний |
| Напруга живлення | 12 В |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Колір світіння | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Колірна температура | 6000K |
- Ціна: 2 225 ₴







