Вбудована світлодіодна фара ProLight потужністю 40Вт має розмір 5 дюймів та два ряди надяскравих світлодіодів CREE™ потужністю по 10Вт кожен. Ця модель легко встановлюється на бампера будь-яких транспортних засобів і має дуже стильний дизайн. Однак найцікавіше приховано всередині: світлодіоди CREE зі спеціальними лінзами не просто розсіюють світло, а дають промінь чіткою смугою - горизонтальною лінією. Це означає, що Ви не втрачаєте світла «по краях» або на «верхівках дерев». Завдяки такому типу світла, вбудовані фари ProLight підійдуть не тільки для встановлення як підсвічування заднього ходу, але і для встановлення в передній бампер, як допомога ближньому світлу, або в ролі протитуманок. У
Конструкція світлодіодної фари надійно захищає світлодіоди від вібрацій та попадання вологи. А продумана система охолодження та якісна термопаста дозволяють працювати фарі без перегрівів. У той же час, всі елементи кріплення виготовлені з нержавіючої сталі, що надає додаткової довговічності та зносостійкості нашої продукції.
Кожна вбудована світлодіодна фара ProLight відповідає стандартам якості ISO9001, E-mark та IP68. Продукція протестована та успішно працює в діапазоні температур від -40 до +80 градусів за Цельсієм. Крім цього, фари були протестовані в умовах «температурних шоків», сильних трясок та піщаних вітрів.
Легка вага, міцний корпус, надяскраві 10-ватні діоди Cree™, а також простота в установці та експлуатації є відмінним рішенням як додаткове джерело освітлення, з урахуванням реалій багатьох українських доріг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prolight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Додаткові фари |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Потужність | 40 Вт |
| Колір | Чорний |
| Напруга живлення | 12 В |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Колір світіння | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Кількість світлодіодів | 4 шт. |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Колірна температура | 6000K |
- Ціна: 1 424 ₴







