
Автомобільна лебідка Escape EVO 18000 (Синтетичний трос)
- В наявності
- Код: 18000EVO-SR
38 550 ₴
Дуже добрі ущільнення, змінена коробка з реле — посилена, герметична та з найкращим виведенням кабелів.
Серія лебідок Escape EVO — вирізняється повністю перебудовою трансмісією, набагато посилені всі елементи, порівнюючи з іншими лебідками Escape. У серії EVO використовується новітній тип фрикційного гальма.
Лебідка обладнана герметичним двигуном із послідовним збудженням потужністю 6,8 к. с., дуже точним щіткотримачем і довгим ротором із найкращим крутним моментом. Сучасні технічні рішення дають змогу ефективно працювати з лебідкою за струму не більш ніж 450 A за повного навантаження!
Коробка, об'єднана з герметичним реле 500A HD, спочатку розміщена на барабані. Якщо Ви хочете помістити її в інше місце — жодних проблем. Вам потрібно лише кілька хвилин.
Крім того, Escape обладнав свою лебідку синтетичним тросом підвищеної міцності, зазвичай із надійним гаком із замком на кінці. За підтримання вантажу відповідає безвідмовне фрикційне гальмо, а міцна 3-ступенева планетарна передача, виготовлена з зміцненої сталі, забезпечує багаторічну безперебійну роботу.
Електрична автомобільна лебідка важливий елемент підготовки автомобіля для бездоріжжя. Раніше автолебідки встановлювалися тільки на спецтранспорті, тепер же кожен автолюб-має поставити автолебідку на свій позашляховик.
Корпус пристрою герметичний, що перешкоджає потраплянню вологи всередину механізму. На барабані встановлений журавлина для троса, що дає змогу намотувати трос рівномірно на всій довжині. Керувати механізмом можна за допомогою кабельного пульта або під'єднати бездротовий.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Evo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 кг кг |
| Габаритні розміри | 608x216x239 мм |
| Комплект постачання | Лебідка із синтетичним тросом, журавлина, дротовий пульт керування, радіопульт, блок соленоїдів, силові дроти, установний комплект, що супроводжують документи |
| Мотор | 12 вольтів, 6,8 к.с. |
| Передаточне число | 345:1 |
| Пульт керування | Дротовий (довжина 3 метри) і радіопульт |
| Країна виробництва | Польща |
| Гальмо | Автоматичний |
| Трос | Синтетичний 25 м, 12 мм |
| Тягове зусилля | 8163 кг кг |
- Ціна: 38 550 ₴



