



Кріплення рейкового домкрата на запасне колесо
- Готово до відправки
- Код: TK488
2 670 ₴
+380 (67) 210-70-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кронштейн Телавей встановлюється на місце кріплення запасного колеса. Домкрат кріпиться двома болтами через отвори рейки. Отвори кріплення самого кронштейна універсальні, підходять на різні балачки - 5х139.9, 5х150, 6х139.7, 5х114.3 і т.д.
Інші аксесуари для рейкових домкратів Ви можете знайти у нашому інтернет-магазині OFFROADER. Доступні ціни. Оплата за готівковий та безготівковий розрахунок. Доставка по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Telawei |
| Країна виробник | Китай |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Рейковий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴



